Zbilansowana dieta pudełkowa Warszwa z dostawą do domu

dIETA STANDARD

Zbilansowana, smaczna i zdrowa dieta zawierająca odpowiednie proporcje składników odżywczych. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby ceniącej sobie wygodę i zdrowe odżywianie. Składa się z pięciu urozmaiconych posiłków. W diecie znajdują się mięso, ryby, warzywa, owoce, zboża, jaja oraz produkty mleczne.

Dieta Standard stanowi świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą zgubić kilka nadprogramowych kilogramów, jak i tych, które chcą utrzymać swoją aktualną masę ciała.

Zbilansowana dieta pudełkowa

Dieta Standard to nasza podstawowa dieta. Jest odpowiednia w zasadzie dla każdego. Przy odpowiedniej kaloryczności przy jej pomocy można zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej lub zwiększyć beztłuszczową masę ciała. To świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy na co dzień chcą się zdrowo odżywiać.

Dieta ta cechuje się odpowiednim doborem produktów spożywczych, które tworzą dania smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Podstawą są w tym przypadku węglowodany i białka. Dieta Standard wykorzystuje węglowodany z ryżu, kaszy, ziemniaków, makaronów czy pieczywa pełnoziarnistego. Białka czerpie z drobiu, chudego mięsa wołowego, jajek, ryb i nabiału. Z kolei źródłem tłuszczy są w tym przypadku zdrowe oleje czy ryby. Plan dietetyczny obejmuje pięć zróżnicowanych posiłków, które powstają we współpracy z doświadczonymi dietetykami. Dieta jest różnorodna i ciekawa. W menu znajdują się różnego rodzaju produkty roślinne i zwierzęce.

Pozostałe plany dietetyczne

Sprawdź naszą pełną ofertę. Kliknij i poznaj szczegóły wybranej diety.

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz abyśmy doradzili w doborze odpowiedniej diety? Napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy.

Specjal Box

Tel. 537 621 157

biuro@specjalbox.pl

Warszawa

Dla klienta:

Regulamin

Polityka prywatności

Koszyk

Konto klienta