Dieta dla sportowców w Warszawie

dIETA SPORT

Zbilansowana dieta przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie i uprawiających na co dzień sport – amatorsko lub zawodowo. Jest bogata w węglowodany i białka. To składniki, które stanowią dla organizmu człowieka, a przede wszystkim tkanek i mięśni, źródło cennej energii. Dostarczają im bowiem glukozy.

Podstawą diety Sport są łatwo przyswajalne białka np. drób, wieprzowina i jogurty oraz tłuszcze obecne w olejach, orzechach i migdałach. Niezwykle istotne są również węglowodany – ryż, makarony oraz pieczywo.

Catering dietetyczny dla sportowców

 Dieta Sport skierowana jest dla sportowców, zarówno amatorów, jak i zawodowców. Stosowana może być przez osoby uprawiające różnorodne dyscypliny sportu. Skonstruowana jest w taki sposób, że dostarcza do organizmu człowieka najważniejsze składniki odżywcze. Podstawą tego planu żywieniowego są łatwo przyswajalne białka, zdrowe tłuszcze i węglowodany. Te ostatnie są spalane w czasie treningu, a po jego zakończeniu wykorzystywane w procesie regeneracji włókien mięśniowych.

W diecie sportowców mają ogromne znaczenie. Stąd też w planie dietetycznym Sport znajduje się duża ilość makaronów, ryżu, kasz, pieczywa pełnoziarnistego czy płatków owsianych. Dieta uwzględnia też warzywa i owoce, które stanowią źródło cennych witamin i minerałów. Posiłki wchodzące w jej skład są smaczne, zdrowie i lekkostrawne. Pozwalają na poprawę osiąganych wyników sportowych i wspomagają proces budowy odpowiedniej sylwetki. Dieta Sport jest idealna dla osób, które chcą odżywiać się racjonalnie i zdrowo.

Pozostałe plany dietetyczne

Sprawdź naszą pełną ofertę. Kliknij i poznaj szczegóły wybranej diety.

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz abyśmy doradzili w doborze odpowiedniej diety? Napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy.

Specjal Box

Tel. 537 621 157

biuro@specjalbox.pl

Warszawa

Dla klienta:

Regulamin

Polityka prywatności

Koszyk

Konto klienta