dieta pudełkowa SIRT

Dieta Sirt

Modna dieta odchudzająca, którą rozsławiła piosenkarka Adele. Dzięki niej schudła ponad 40 kilogramów. Dieta Sirt podzielona jest na trzy etapy.

Pierwszy trwa trzy dni i oparty jest na spożywaniu 1000 kcal dziennie (trzy koktajle i jeden stały posiłek).

Drugi etap trwa od dnia czwartego do siódmego. Kaloryczność rośnie wówczas do 1500 kcal dziennie (dwa koktajle i dwa stałe posiłki).

Trzeci etap to wprowadzenie w życie stałego modelu żywieniowego. Nie ma tutaj ograniczeń kalorycznych, ale należy sięgać głównie po produkty sitruinowe i codziennie pić jeden koktajl.

Dieta pudełkowa SIRT

Dieta Sirt opiera się głównie na wykorzystaniu sitruin. To grupa białek, które pozytywnie wpływają na zdrowie człowieka. Na skutek ograniczenia kaloryczności posiłków można je aktywować. Odgrywają one istotną rolę w stanach zapalnych, stresie oksydacyjnym czy procesie starzenia się organizmu.

Poprzez aktywację sitruin można pozytywnie wpłynąć na choroby metaboliczne takie jak otyłość czy cukrzyca typu 2 oraz choroby neurodegeneracyjne takie jak choroba Parkinsona czy choroba Alzheimera. Dieta Sirt to nie tylko dieta odchudzająca, ale sposób odżywiania, który można stosować całe życie. Pozwala zwalczyć nadprogramowe kilogramy, a przy okazji spowalnia proces starzenia się organizmu na poziomie komórkowym.

Sitruiny bardzo pozytywnie wpływają na metabolizm, a także regulują poziom glukozy i insuliny w organizmie. Biorą również udział w naprawie uszkodzonego materiału genetycznego. Dieta Sirt jest polecana osobom z nadwagą. Jest dobrym rozwiązaniem, gdyż nie wiąże się z dużymi restrykcjami. Najtrudniejszy jest jej pierwszy etap.

Pozostałe plany dietetyczne

Sprawdź naszą pełną ofertę. Kliknij i poznaj szczegóły wybranej diety.

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz abyśmy doradzili w doborze odpowiedniej diety? Napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy.

Specjal Box

Tel. 537 621 157

biuro@specjalbox.pl

Warszawa

Dla klienta:

Regulamin

Polityka prywatności

Koszyk

Konto klienta