Catering Samuraj - dieta z dostawą w Warszawie

Dieta Samuraj

Odmiana diety paleo, która bazuje jedynie na produktach naturalnych. Stawia się w niej na owoce, warzywa, mięso, ryby, jaja oraz oliwę z oliwek. Wykorzystywane są też pseudozboża i zboża bezglutenowe.

Dieta Samuraj eliminuje wszystkie produkty przetworzone, w tym dania gotowe i dania typu fast food. W tym planie żywieniowym unika się też roślin strączkowych, cukru rafinowanego, zboża glutenowego czy prozapalnych olejów roślinnych. Dieta ta jest polecana osobom aktywnym na co dzień i intensywnie ćwiczącym.

Catering Diety Samuraj

Dieta Samuraj przeznaczona jest dla wojowników, a więc osób trenujących i ćwiczących. Pozwala na utratę zbędnych kilogramów i wymodelowanie sylwetki. Bazuje ona na japońskiej, tradycyjnej kuchni i najnowszych wynikach badań naukowych. Stanowi odmianę diety paleo i wymyślona została przez trenera Nate Miyakiego. Przy jej stosowaniu podstawą są intensywne treningi. W przeciwnym wypadku nadwyżka energii przełoży się na wzrost tkanki tłuszczowej w organizmie.

Dieta Samuraj to dieta wysokobiałkowa, ale wzbogacona dodatkowo w bezglutenowe węglowodany. Wykorzystuje się w niej warzywa i owoce, mięso i ryby, jaja, masło, oliwę z oliwek czy orzechy. Jej założeniem jest po prostu zdrowe odżywianie. Jej twórca zaleca wykonywanie ćwiczeń na czczo, jedzenie na drugie śniadanie węglowodanów i ograniczenie jedzenia w pierwszej połowie dnia. Bardziej kaloryczne posiłki należy zostawić na drugą część dnia.

Dieta Samuraj nie jest jednak dla każdego. Unikać jej powinny osoby z alergiami czy chorobami autoimmunologicznymi.

Pozostałe plany dietetyczne

Sprawdź naszą pełną ofertę. Kliknij i poznaj szczegóły wybranej diety.

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz abyśmy doradzili w doborze odpowiedniej diety? Napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy.

Specjal Box

Tel. 537 621 157

biuro@specjalbox.pl

Warszawa

Dla klienta:

Regulamin

Polityka prywatności

Koszyk

Konto klienta