Dieta pudełkowa Low Carb Warszawa

Dieta Low Carb

Plan żywieniowy, którego celem jest obniżenie zapotrzebowania energetycznego z węglowodanów. Pozwala w stosunkowo krótkim czasie zrzucić nadprogramowe kilogramy i zmniejszyć tkankę tłuszczową.

Dieta Low Carb polega na na ograniczaniu spożywania produktów zawierających węglowodany poniżej wartości, które są wskazywane w oficjalnych normach. Jest to 45-65% energii w codziennej diecie. Zamiast tego w tym planie żywieniowym stawia się na większą ilość zdrowych tłuszczy.

Dieta pudełkowa low carb

Dieta Low Carb jest specyficznym planem żywieniowym. Składa się z pięciu posiłków. Pierwszy stanowi uzupełnienie diety w węglowodany. Kolejne cztery posiłki mają charakter białkowo-tłuszczowy. Dieta ta jest odpowiednia niemal dla wszystkich, zarówno osób aktywnych fizycznie, jak i prowadzących bardziej spokojny tryb życia. Opiera się na założeniu, że podstawowym powodem przybierania na wadze jest nadmierna podaż węglowodanów. Trzeba więc z nich zrezygnować, aby zgubić zbędne kilogramy i uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Oprócz tego dieta Low Carb nie opiera się na rygorystycznych zaleceniach dotyczących kaloryczności posiłków. Stawia natomiast na żywność nieprzetworzoną, dużą ilość zielonych warzyw liściastych, jaj, ryb, naturalnego nabiału, orzechów oraz zdrowych tłuszczów. W efekcie końcowym organizm ma zostać zaprogramowany tak, aby czerpać zapasy z tłuszczu, który ma zostać spalony. Dietę Low Carb należy stosować przez kilka miesięcy, aby przyzwyczaić organizm do czerpania energii właśnie z kwasów tłuszczowych.

Pozostałe plany dietetyczne

Sprawdź naszą pełną ofertę. Kliknij i poznaj szczegóły wybranej diety.

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz abyśmy doradzili w doborze odpowiedniej diety? Napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy.

Specjal Box

Tel. 537 621 157

biuro@specjalbox.pl

Warszawa

Dla klienta:

Regulamin

Polityka prywatności

Koszyk

Konto klienta